Acropol Bodrum Villaları

Bodrum Villa Projeleri, Lux Konut Projeleri


Hem yaz mevsiminde hem kış mevsiminde yaşanabilir olan Bodrum şimdi Acropol Villaları Projesi ile daha yaşanabilir bir yer halini alacaktır. Pedasa Ormanında bulunan ve Bodruma 2 km uzaklıkta olan bu proje herkesin yaşamak isteyeceği bir alanda yer almaktadır. Hem ormanlık bir alanda yer alan villalar AVM’lere, Sosyal alanlara, sağlık kuruluşlarına sadece 10 km’lik bir mesafede bulunmaktadır.

Acropol Villaları konum açısından geniş bir deniz ve orman manzarasına sahiptir. Proje, 65.000 m2’lik geniş bir alana sahiptir. Proje kapsamında yer alacak olan villalar müstakil, tek katlı, bahçeye sahip, her villaya özel havuzu, müştemilatı ve otoparkı olacak şekilde akıllı siteme sahip bir teknolojiyle tasarlanmıştır.

Bu proje kapsamında 65 tane villa yapılacağı tasarlanmıştır. Bu villaların iç dizaynında ise her ihtiyacı karşılayacak özellikler bulunmaktadır. Bu özellikler arasında, sauna, şömine, jakuzi, giyinme odası bulunmaktadır. Tüm villalarda merkezi ısıtma sistemi uygulanıp, kontroller villa sahibine ait olacaktır. Villalar kapalı alan olarak 180 m2 ve toplam alan olarak (bahçe-otopark vs.) 310 m2 alana sahip olup oldukça geniştir.

Her birinin içerisinde banyo bulunan 3 adet yatak odası, manzaralı ve geniş oturma ve yemek odası yer almaktadır. Proje kapsamında yer alacak olan site içerisinde sosyal aktiviteler için ortak yüzme havuzu, yürüyüş alanı, tenis kortu, parklar, spor salonu, basketbol sahası ve restoranda yer alacaktır. Ayrıca proje kapsamında site içerisinde 24 saat her konuda destek sağlayacak teknik servis ve resepsiyonda bulunmaktadır.

Acropol Bodrum Villaları Özellikleri;

Group Aura bünyesinde gerçekleştirilen villa projesi eşsiz doğa ve deniz manzarasına sahiptir. Bodrum’un lüks konut projelerinden olan butik yapı denize yakın konumu ile dikkat çekmektedir.

Acropol Bodrum Resim Galerisi:

Acropol Bodrum Vilları Nerede, Ulaşım:

(211)

Bir Cevap Yazın