Bahçekent Flora Konut Projesi

İstanbul Konut Projeleri, Konut Projeleri


Bugün ki haberimizde yine Emlak Konut GYo projelerinden birisi olarak dikkatleri kısa zaman içerisinde üzerine çeken projelerden birisi olan Bahçekent Flora konut projesi ile alakalı olarak seçenekleri inceleyeceğiz. Kısa bir zaman dilimi içerisinde noktalanacak ve anahtar teslimine geçilecek olan bu proje çok ciddi anlamda fark yaratıyor diyebiliriz.

İstanbul konut projeleri ile alakalı olarak bundan önceki süreç içerisinde de sitemiz içerisinde siz değerli okuyucularımıza yeni seçenekler sunduk. Bahçekent Flora, bölgesinin en modern ve en kaliteli konut projelerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. 45.000 m2 alanı ile doğa ile iç içe bir yaşam deneyimini sizlere sunan mükemmel bir konut projesi olduğunu söyleyebiliriz.

875 dairelik bir proje olan ve farklı konut tiplerini insanlara sunan bu mükemmel konut projesinin insanlar arasında da dilden dile yayılması satış rakamlarının kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi şekilde artması anlamına geliyordu. Konut projesi ile alakalı olarak merak edilen tüm detayları siz değerli okuyucularımıza sunarak fikir edinmenizi sağlamak istiyoruz.

Proje Detayları

  • Proje İsmi: Bahçekent Flora
  • Arsa Sahibi: Emlak Konut GYO
  • Yatırımcı: Emlak Konut GYO ve İZKA İnşaat
  • Teslim Tarihi: 2017’in ilk çeyreği
  • Arsa: 42.000 m2

Bahçekent Flora Konutları Fiyat Listesi

Fiyat listesi ile alakalı olarak bilgi alabilmek için resmi internet sitesinden bilgi formunu doldurmanız gerekmektedir. TIKLAYIN.

Bahçekent Flora Konutları Resim Galerisi

Bahçekent Flora Konutları Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=KOXnLPLDx40

(52)

Bir Cevap Yazın