Banuevleri Ispartakule 2 Satışları Devam Ediyor

Emlak Haberleri, Konut Projeleri


Türkiye’nin 20 senelik geçmişe sahip dev firmalarından birisi olan Hasan İnşaat, devam projesi ile birlikte kısa zaman içerisinde yeniden dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ispartakule konut projesi ile birlikte sektörün ön planda ki şirketlerinden birisi olan Hasan İnşaat, ek projesi ile de insanlara çok ciddi imkanlar sunabilmek adına kolaylıklar sunmaya devam ediyor.

Banuevleri Ispartakule 2 satışları tüm hızı ile devam ederken firmanın beklemediği bir ilgi ortamı da ortaya çıkmaya devam ediyor diyebiliriz. 18.000 metrekare alan üzerinde planlaması yapılan bu proje ile birlikte büyük bir satış hedefi ortaya çıktı. 15.000 metrekarelik alan ise peyzaj alanı olarak planlandı. Modernliğe ve doğaya yakın bir proje.

KONUT TESLİMLERİ 2018’DE

Hali hazırda yapımına devam edilen projelerden birisi olarak devam eden projenin satışları da tüm hızı ilerlerken şirket yetkililerinden açıklamalar gelmeye devam ediyor. Ocak 2016 tarihi itibari ile temeli atılan projenin Ağustos 2018 tarihi itibari ile konut teslimlerinin yapılmaya başlanacağı açıklandı ve bu açıklamanın ardından daire satışlarında ciddi bir artış gözlemlendi.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin yer aldığı proje, aile yaşantısını önemseyen ve yüksek düzeyli konutlara yatırım yapmak isteyen kişiler için büyük avantajlar sağlıyor. Şehir yaşamnın göbeğinde mükemmel bir deneyim. Satın alma görüşmeleri için firmanın satış ofislerini arayabilir ya da bizzat giderek örnek daireler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

(14)

Bir Cevap Yazın