Başkent Emlak Konutları

Ankara Konut Projeleri, Konut Projeleri


Son dönemlerin en popüler projelerinden birisi olarak dikkat çeken Başkent Emlak Konutları projesi, kısa bir zaman dilimi öncesinde televizyon ekranlarında da reklamlar ile birlikte karşımıza çıkmaya başladı. Ankara’da yapımına başlanacak olan dev proje, kısa bir zaman dilimi içerisinde çok büyük ilgi gördü demek yanlış olmaz sanırım.

Emlak Konut projeleri içerisinde son dönemin en ciddi ilgi çekecek projelerinden birisi olarak karşımıza çıkacak. Başkent’in Yeni Başkenti sloganı ile birlikte çıktıkları piyasa içerisinde çok ciddi anlamda iddialı geliyorlar. Proje, özellikleri bakımından çok ciddi anlamda ilgi çekecek ve herkes için fark yaratacak bir proje olarak dikkat çekecek.

202 bin metrekare alan üzerinde planlanan proje içerisinde her anlamda modern yaşam alanları inşa edilmeye başlanıyor. 1+1 dairelerden 4+1 daire tiplerine varana kadar yapı içerisinde farklı örnekler sunulacak ve 26 ayrı ticaret merkezi ile birlikte tek bir alanda insanların ihtiyacı olan her türlü seçenek bu modern mimari ile birlikte ortaya çıkmaya devam edecek.

%10 peşinat ve 15 yıl vade gibi seçenekler ile birlikte sahip olabileceğiniz dairelerin her anlamda ilgi çekici seçenekleri sizlere sunduğunu da net olarak söyleyebiliriz. Proje ile alakalı olarak biraz daha detaylara inelim.

Proje Detayları

Proje Adı: Başkent Emlak Konutları

Üstlenici Firmalar: Emlak Konut GYO, TOKİ

İnşaat Alanı: 202.000 Metrekare

Peyzaj Alanı: 48.000 Metrekare

Ulaşım: Çankaya Köşkü 3 KM, Hastane 5 KM, ODTÜ 14,5 KM, Kızılar 5,5 KM

Başkent Emlak Konutları Fiyat Listesi

Fiyat listesini incelemek için lütfen TIKLAYIN.

Başkent Emlak Konutları Resim Galerisi

Başkent Emlak Konutları Tanıtım Videosu

 

 

(28)

Bir Cevap Yazın