Batışehir Bağcılar

İstanbul Konut Projeleri, Lux Konut Projeleri


Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Batışehir Konut Proje Özellikleri:

Batışehir, 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipiyle ihtiyaç duyduğunuz her türlü konforu hemen yanı başınızda bulacağınız bir yaşam sunuyor. Batışehir; Güneşli’de, Doğan Medya Center’ın hemen karşısında. TEM ve E-5’in tam kesiştiği yerde konumlanan Batışehir, Atatürk Havalimanı’na da sadece 10 dakika mesafede.  Nitelikli eğitimin öncü kuruluşlarından biri olan Doğa Okulları da Batışehir’de.

Farklı ihtiyaçlara çözüm getiren A+ Ofisler

Konutu, rezidansı ve sayısız fonksiyonuyla eksiksiz şehir Batışehir’in iş hayatının ihtiyaçlarına göre sunduğu farklı büyüklüklerdeki ofisler, İstanbul’un merkezindeki avantajlı konumuyla işinizin başarısına başarı katıyor. Atatürk Havalimanı başta olmak üzere önemli ulaşım yollarına yakınlığı, tüm isteklerinize kolayca ulaşacağınız Batışehir Alışveriş Caddesi ve önemli misafirlerinizi ev konforunda ağırlayabileceğiniz oteli ile size, işinizde ve yatırımlarınızda kazanmanın yolunu açıyor.
Batışehir vaziyet planı olarak konut, ofis, dükkan, mağaza ve rezidans hizmetleri sunmaktadır. Batışehir’in içerisinde açılan 144 odalı Four Points by Sheraton Otel sayesinde önemli misafirlerinizi en üst standartlardaki özellikleriyle şehir oteli konforunda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca Atatürk Havalimanı ve merkezi lokasyonlara yakınlığıyla da konaklamak için eşsiz bir mekan.

Türkiye’nin ilk Radisson Blu Residence’ı Batışehir’de!

Radisson Blu markasının Türkiye’de açılacak ilk rezidansı olan ‘’Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’’; 23 ile 125 metrekare arasında 1+0’dan 3+1’e değişen171 adet hotel apartments konseptli rezidanstan oluşacak. Sahip olduğu proje ve sosyal alan özellikleriyle Türkiye’nin karma yatırımlar alanında örnek gösterilen projesi Batışehir’in içerisinde konumlandırılan, özellikle iş amaçlı seyahatler ve kısa süreli konaklamalarda otel konforu sunacak ‘’Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’’de; SPA, 24 saat hizmet veren restoranlar, bar, yüksek hızlı internet, 4 adet toplantı salonu, spor salonu ve otopark alanları yer alacak.
Alışveriş keyfini yaşamak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için BatıCadde’ye uğramanız yeterli. Sadece Batışehir’e değil; tüm İstanbul’a açık olan bu cadde, TEM Otoyolu’nun yanında Batışehir boyunca uzanan hareketli bir meydana sahip.Seçkin markalarımız ile size geniş bir yelpaze sunuyoruz. BatıCadde içerisinde 121 farklı mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.

Batışehir Resim Galerisi:

Batışehir Video Tanıtım:

Batışehir Nerede, Adres Tarifi ve Harita:

(64)

Bir Cevap Yazın