BODRUM VİTANOVA Villaları

Bodrum Villa Projeleri


Türkiye’de tatil denildiği zaman ilk akla gelen eğlence ve tatil cenneti olan Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Tilkicik Koyu’nda yepyeni bir hayata yelken açmamızı sağlayan Bodrum Vitanova, muhteşem manzarası ve bol eğlenceli dünyası ile sizleri hayalinizdeki hayata kavuşturuyor.

Club Flipper’ın hemen yanında bulunan Bodrum Vitanova Yalı Daireleri, denize 20 adımlık bir mesafede konumlandırılan kusursuz bir proje olarak konut sahibi olmak isteyen Bodrum severleri bekliyor. Bodrum Vitanova projesinin örnek daireleri Melda Aksu ve Zeynep Ilıcalı tarafından muhteşem bir şekilde tasarlandı ve konut sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunuldu. Bodrum Vitanova Yalı Daireleri toplamda 3 blok olmak üzere 36 daireden meydana gelmektedir. İrtanki Turizm Yatırım imzası ile yükselen Bodrum Vitanova Yalı Daireleri, 80 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiklik gösteren çok modern alanlara sahip. Lüks, modern, konforlu ve yenilikçi bir tasarıma sahip olan Bodrum Vitanova’da birbirinden eğlenceli ve avantajlı kullanım alanları da bulunuyor. SPA keyfi, fitness center, 3 adet restoran ve 3 adet yüzme havuzu ile Bodrum Vitanova, yaşam kalitesini arttırmak isteyen herkesi yepyeni ve çağdaş bir yaşama davet ediyor.

Yaz aylarında Bodrum’un sıcak güneşini, buz gibi serin denizi ve eğlenceli gece hayatını keşfetmek için yaşayabileceğiniz en özel yerleşim alanlarından biri olan Bodrum Vitanova’da hayat sizin için çok daha yaşanılası bir yer olacak!

Bodrum Vitanova Resim Galerisi:

 

Bodrum Vitanova Tanıtım Filmi:

Bodrum Vitanova Nerede, Adres, Harita ile Ulaşım:

(191)

Bir Cevap Yazın