Central Park Bakırköy

İstanbul Konut Projeleri, Lux Konut Projeleri


Istanbul Konut Projeleri

Gayrimenkul sektöründeki gelişmeler ile birlikte Türkiye’nin hemen her yerinde büyük yatırımlar yapıldığı görülmektedir. Ev sahibi olmak isteyenler özellikle iyi bir bölgede konut edinmek isterken bir yandan da ulaşım ve sosyal açılardan avantajlı olan yerlerde konut sahibi olmak istemesi önem arz eden etkenler arasında bulunmaktadır. Ağaoğlu inşaat da gayrimenkul sektöründe önemli projeleri ile dikkat çeken firmalar arasında yer almaktadır. Birçok başarılı projesi ile gündeme gelen Ağaoğlu İnşaat şimdi ise yeni bir projesi ile konut sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkmaktadır.

Yeni bir proje olan Ağaoğlu Central Park Bakırköy oldukça büyük bir merakla beklenmektedir. Günümüzde şehirleşme ile birlikte insanların yeşil alan ihtiyaçlarını karşılamaya büyük önem veren firma, yeni projesinin %81’inin yeşil alandan oluşacağını, hem şehre kolay ulaşılabilir hem de şehirden uzak bir yerde projenin tamamlanacağını belirtmektedir.

Ağaoğlu Central Park Projesi, deniz, yeşil ve lüksü bir arada sunmaktadır. Bu proje kapsamında her mevsim yüzme aktivitesinin yapılabileceği açık ve kapalı havuzları, klasik film veya vizyondaki filmleri konut sahiplerinin ayaklarına getirecek özel sinema, özel sanat atölyesi, bisiklet yolu, yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal etkinliğin gerçekleştirileceği alanlar bulunmaktadır. Bu alanların dâhil olduğu “Türkiye’nin en büyük şehir parkı” olarak adlandırılan projede insanların derin bir nefes alması ve stresten uzak bir yaşam sürmesi planlanmaktadır. Bu projenin bulunduğu yerin Marmara’ya mesafesi 750 metre, Atatürk Hava limanına olan mesafesi 5 kilometre, Bakırköy Yeni Metrosuna mesafesi 750 metre, Marmara Forum AVM’ ye mesafesi ise 1,4 km.

Ağaoğlu Central Park Bakırköy Proje Detayları:

%81’i yeşil alan. Merkezin de merkezinde Bakırköy’de. Her yere yakın, şehrin karmaşasından uzak.  Lüks, deniz ve yeşil daha önce hiç olmadığı gibi bir arada.

ALİ AĞAOĞLU: “CENTRAL PARK İSTANBUL, KAZANDIRAN PROJE OLACAK”

Dünyanın en büyük şehir parklarından birinin yanıbaşında olan Central Park İstanbul projesi yeniden başladı. Ağaoğlu, “Benim için çok özel bir proje. Geçen zaman içerisinde bölge Marmaray, tüp geçit projesi ve şehir parkı ile daha da değer kazandı. Satın alanın da kazanacağı bir proje olacak” dedi.

Türkiye’nin büyümesinin yüzde 5’in üzerine çıkacağını ve inşaat sektörünün de bu sürece önemli katkı yapacağını belirten Ağaoğlu, ekonomide ilerleyen günlerde iyimser havanın eseceğini düşündüğünü söyledi.

Ortaköy’de Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun konutunda gerçekleşen basın toplantısına Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Azası Hasan Rahvalı ve Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Dr. Önder Halisdemir Central Park İstanbul projesiyle ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Daha önce Bakırköy 46 adıyla satışa çıkan projenin tekrar başladığını belirten Ağaoğlu, “Üst mahkeme haklılığımızı tescilledi. Projemiz yeniden Central Park İstanbul ismiyle kaldığı yerden devam ediyor. Kısa sürede de satışlara başlayacağız” dedi. 2014 yılında hayata geçen Marmaray, tüp geçit projesi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü şehir parkı projesinin önemli olduğunu belirten Ağaoğlu, Central Park İstanbul projesinin bugün daha daha da değerlendiğini ve daha çok kazandıran bir proje haline geldiğinin altını çizdi.

Central Park İstanbul Resim Galerisi:

Ağaoğlu Central Park İstanbul Video Galerisi:

Central Park Bakırköy Nerede, Harita ile Ulaşım:

(43)

Bir Cevap Yazın