DreamLoft Adana Konut Projesi

Adana Konut Projeleri, Konut Projeleri


Türkiye’nin lider markalarından birisi olan Halil Avcı İnşaat, kısa zaman içerisinde birçok projeye imza attı ancak DreamLoft Adana konut projesi bu anlamda fark yaratan bir diğer proje olarak dikkatleri çekiyor. Kentsel dönüşüm kapsamındaki projelere sürekli daha yenilerini ekleyen ve bu anlamda beklentileri tam olarak karşılayan şirket, fark yaratıyor.

Modern mimarisi ve uluslararası standartlara sahip planlaması ile birlikte Adana’da yepyeni bir yaşam alanı standardını sizlere sunan bu şirket, zamana bağlı olarak çok daha geniş kitlelerce ilgi gördü ve satışları hali hazırda devam ederken şirket hızlı bir sürecin ilerlediğini de net olarak bizlere söylüyor. Konumu itibari ile de son derece modern bir proje.

Adana’da özellikle son birkaç senelik dilim içerisinde konut projelerine yapılan yatırımların düzeyi beraberinde çok daha ilgi çekici seçenekleri ortaya çıkardı ki bu anlamda bizlerde sürekli çok daha ileriye gidebilmek adına daha modern projeleri sizlere sunarak tanımanıza, fikir edinmenize yardımcı olma amacı içerisinde giriyoruz.

Proje Detayları

  • Proje İsmi: DreamLoft Adana
  • Yatırımcı: Yıldırım Yapı Grubu
  • Arsa: 15.000 m2
  • Toplam Sosyal Alan: 3000 m2

Dream Loft Adana Fiyat Listesi

Fiyat listesi için projenin resmi internet sitesinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. TIKLAYIN.

DreamLoft Adana Resim Galerisi

DreamLoft Adana Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=X74Q7nO1g5Q

(22)

Bir Cevap Yazın