Emekliler için 500 Konut Projesi Hayata Geçiyor

Konut Projeleri


Son dönemlerde sürekli aktif bir şekilde yenilenen emekli konut projeleri ile alakalı olarak yeni bir ayağa kısa bir zaman dilimi içerisinde geçilecek. Emekliler için bundan önceki süreç içerisinde TOKİ, çok ciddi anlamda projeler geliştirmiş ve Türkiye’nin dört bir yanında yaptığı çekilişler ile herkesi ev sahibi yapma yoluna da gitmişti.

Türkiye Emekliler Derneği, emeklilerin yaptığı başvuruları değerlendirme altına alarak zaman içerisinde yapmış olduğu anlaşmalara bir yenisini daha ekledi. Denizbank ile yaptıkları iş birliği ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde 500 konutluk bir projenin hazırlıklarının tamamlanarak başvuruların alınmaya başlanacağı ve kura ile talihlilerin belirleneceği kaydedildi.

Bursa, Ankara ve İstanbul İçin Projeler Geliyor

Denizkent konut projesi adı ile birlikte planlanan ve kısa bir zaman dilimi içerisinde 3 ayrı şehirde başvurularının alınmaya başlanacağı bu emekli yapılanması ile birlikte kısa zaman içerisinde çok ciddi kesimlere ulaşılması hedefleniyor. Denizbank ve Türkiye Emekliler Derneği işbirliği ile hazırlanan bu projeler kısa zaman içerisinde çok ciddi kesimlere ulaştı da diyebiliriz.

Emekli konutları TOKİ ortaklığı ile birlikte bundan önceki süreç içerisinde çok ciddi kesimlere ulaştı. Şimdilerde talep artışı olması nedeni ile emekli dernekleri de çok ciddi anlamda girişimlere başlıyor ve Denizbank, bu anlamda son dönemlerin en ciddi üstlenici firmalarından birisi olarak ön plana çıkıyor ve yakında yeni projeler gelecek.

(41)

Bir Cevap Yazın