Emerald Park Alanya

Antalya Konut Projeleri


Antalya’nın Yükselen Konut Projesi Emerald Park

Antalya da avsallar mevkiinde bulunan konut deniz manzaralı, görsel güzelliği ile göz kamaştıran toros dağları manzarası ve ışıl ışıl şehir manzarası ile sizlerin hizmetine sunulmuş bir konut projesidir. Konutlar Antalya da konut sahibi olmak isteyenler için hızlı şekilde inşa edilerek inşaat zamanında bile merak uyandırmıştır. Oldukça konforlu, sosyal hayatın sakinliğinden sıyrılmadan hem eğlence hem dinginlik bir arada yer alıyor. Konutların her kişiye uygun olması küçük yâda büyük aileler için olanak sağlayan stüdyo daireler 1+1 yâda 2+1 olarak, dubleks daireler 2+1, 3+1, yâda 4+1’e kadar kendi içinde de metrekare farkı ile sizlere sunulmuş bir başyapıt olarak görülmektedir. Konut projesi 9600 metrekare arsa üzerine 4 blok 196 daire olarak inşa edilmiştir.

Konut özelliklerine gelecek olursak genel anlamda her dairede bulunan uydu anteni, asansör sistemi, basınçlı su kaynağı, jeneratör desteği, Amerikan tarz iç kapı olanağı, ısıya dayanıklı duvar avantajı, klima her dairede bulunmaktadır.

Emerald park da bulunan yaşamı kolaylaştırıcı avantajlara gelecek olursak yüzme havuzları ve çocuklara özel yüzme havuzları, çocuklara özgü oyun alanları, eğlencenin vazgeçilmezi su kaydırakları, Türk hamamı, masaj salonları, sauna, fitness merkezi bulunmaktadır. Güvenliğiniz için her dairede bulunan telefonlar ile kapı arasında bağlantı kurulmuş yabancı kişilerin girmesi tamamen engellenmiştir.

Daire içi alanların özellikleri mutfakta bulunan özel ve modüler dizayn seçeneği üstüne granit tezgâh ve seramik kaplama seçeneği, banyoda seramik kaplama, jakuzi granit tuvalet ünitesi, balkonda ise paslanmaz korkuluklar, seramik döşeme ve aydınlatma mevcuttur. Sizler için inşa edilmiş bir yaşam alanı olan Emerald park konutları yaşamınıza kolaylık katacaktır.

Toroslar İnşaat Hakkında:

oroslar İnşaat ve Yatırım şirketi 4 ortak tarafından 2000 yılında kuruldu, bununla birlikte bir inşaat firması olarak Toros’ların geçmişi her bir ortağının geçmiş yıllarda inşaat sektöründe ayrı ayrı firmalara sahip olduğu 1985’li yıllara kadar uzanmaktadır. Ortaklarının deneyimleri ile birlikte Toroslar birçok farklı sektörde 25 yılı aşan geniş ve engin bir deneyime sahip bulunmaktadır.

2000 yılında dört ortak Hüseyin Özçelik, Hasan Özdemir, Numan Uslu ve Hüseyin Gülseren altyapı ve inşaat sözleşmeleri konusundaki talepleri karşılamak için bu yeni şirketi kurdular. Konut inşaatı şu an için odaklanılan ana iş alanı olmakla birlikte, Toroslar İnşaat’ın Alanya’nın şehir planlaması ve yerleşim planları konusunda birçok önemli projede imzası bulunmaktadır.

Emerald Park Resim Galerisi:

Emerald Park Alanya Video ile Tanıtım:

Emerald Park Alanya Adres Tarifi, Harita:

(33)

Bir Cevap Yazın