EminEvim 5yüz60 Kurtköy

Kurtköy Konut Projeleri


Fethin 560. yılında, Eminevim’den 5YÜZ60 Kurtköy… 1991 yılından bu yana 60.000’in üzerinde aileyi faizsiz bir şekilde ev sahibi yapan Eminevim’den İstanbul’un fethinin 560. yılında İstanbul Kurtköy’de muhteşem bir proje, 5YÜZ60 Kurtköy…

Kalite ve şıklığın yansıtıldığı uygun fiyat politikasının uygulandığı bu projede aileler de düşünülerek her ayrıntı hesaplandı. Eminevim güvencesi ile sunulan 5YÜZ60 Kurtköy, İstanbul’un hızla gelişen, modern yüzü olmaya aday Kurtköy içinde adeta parlayan bir yıldız olacaktır.

EminEvim 5yüz60 teslim tarihi: Eylül 2016 olarak açıklanmıştır.

EminEvim 5yüz60 Proje Özellikleri:

 • Ev, KazanmaktırAlırken kazandıran bir proje olan 5yüz60 Kurtköy; yatırım değeri yüksek, hızla gelişen bir bölgede yer alıyor. 5yüz60 Kurtköy sizi hem iyi bir yaşama hem de kazandıran bir yatırıma davet ediyor.
 • Kurtköy’de Baş Döndüren Değişimkurtköy, istanbul’un hızla gelişen ve değişen bölgelerinin başında geliyor. Gözle görülür bu hızlı değişim Kurtköy’ün değerine değer katıyor. Sabiha Gökçen Uuluslararası havalimanına yürüme mesafesinde bulunan 5yüz60 Kurtköy etrafında bulunan pek çok alışveriş merkezine yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yakın zamanda hayata geçecek olan Teknopark İstanbul Kurtköy’ü ve bölgedeki projeleri daha değerli hale getirecektir. Kurtköy’de yakın zamanda hayata geçecek önemli projelerden biri de Habom (havacılık bakım onarım ve modifikasyon merkezi) Kadıköy Sabiha Gökçen arası metro ile ulaşım da önümüzdeki yıllarda bizi bekleyen değişimler arasında… 5yüz60 Kurtköy Pendik Marina ve İstanbul Park’a yakınlığıyla da dikkat çekiyor.
 • AlışverişEminevim 5YÜZ60 Kurtköy projesi kendi içerisinde yer alan 8 büyük mağazanın yanı sıra Viaport AVM, Atlantis AVM, Metro Grosmarket, Pendorya, Neomarin ve Pendik Marina Çarşı gibi büyük alışveriş merkezlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.
 • KreşKreş sadece birkaç adım uzaklıkta… Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz, üst düzey donanıma sahip kreş çocuklarınızın küçük yaşta başlayacağı eğitim için vazgeçilmeziniz olacak.
 • HavuzlarEminevim 5YÜZ60 Kurtköy’de havuz keyfiniz için her şey düşünüldü. Proje içerisinde bay ve bayanlar için ayrı ayrı iki adet kapalı havuzun yanı sıra açık alanlarda iki adet süs havuzu ve şelalelerle süslenmiş su peyzajı bulunmaktadır.
  • Kapalı OtoparkEminevim 5YÜZ60 Kurtköy’ün ayrıcalıkları arasında önemli bir yere sahip her daireye özel kapalı otopark, hayatı kolaylaştırırken aracınızın güvenliği için de son derece önemlidir.
  • %80 Yeşil Alan3 blokta yükselen Eminevim 5YÜZ60 Kurtköy’ün %80’i yeşil alan ve muhteşem bir peyzaj için ayrıldı. Çocuklarınızla birlikte dinlenip yürüyüş yapacağınız alanlar özenle tasarlandı. Temiz bir havada günün yorgunluğunu atacağınız dinlenme ve yürüyüş alanları sizi bekliyor.
  • Dinlenme Alanlarıİster tek başınıza ister komşularınızla birlikte dinlenip hoşça vakit geçirebileceğiniz dinlenme alanları 5YÜZ60 Kurtköy’de sizi bekliyor. Havuz kenarına tasarlanan özel alanların yanı sıra kış aylarında kapalı dinlenme salonları, sauna ve buhar odası sizleri bekliyor.
  • Spor AlanlarıSağlıklı yaşam için sporun gerekliliğine inanıyoruz. Bu düşünceyle 5YÜZ60 Kurtköy içerisinde hem açık hem kapalı pek çok spor alanları sunuyoruz. Bay ve bayanlar için iki ayrı tam donanımlı fitness salonu, voleybol sahası, basketbol sahası ve tenis kortu sporu ve eğlenceyi birlikte sunuyor.
  • Güvenlik SistemleriEv hayattır. Hayat ise güvenli olduğu zaman güzeldir. 5YÜZ60 Kurtköy’de güvenle ve güven içinde yaşamanız için üst düzey güvenlik sistemleri özel güvenlik görevlileri ile desteklendi.
  • Çocukların Oyun AlanlarıEminevim’in her projesinde önemli bir yere sahip olan çocuklar, bu projede de ön plana çıkıyor. Hayatın neşesi çocukların neşesine neşe katmak için 5YÜZ60 Kurtköy içerisinde açık ve kapalı oyun alanları tasarlandı. Çocukların mutluluğu ön planda tutuldu.

   EminEvim 5yüz60 Resim Galerisi:

   EminEvim 5yüz60 Video Galerisi:

   EminEvim 5yüz60 Nerede, Harita ile Ulaşım:

  (39)

  Bir Cevap Yazın