Emlak Konut’tan 20 Günde 6 Milyar TL’lik Proje Arzı

Emlak Haberleri


Türkiye, özellikle son dönemlerde televizyonlarca Emlak Konut projeleri ile alakalı olarak çok yönlü seçenekleri görme ve inceleme fırsatına sahip olduğu gibi aynı zamanda emlak sektörü için mükemmel projeleri keşfediyor. Türkiye’nin lider firmalarından birisi olan Emlak Konut, son derece hareketli ve bir o kadar da başarılı bir sürecin içerisinde yer almaya başladı.

Modern konut projeleri konusunda Türkiye’nin önde gelen firmalarına ciddi anlamda destek çıkan ve üstlenici firma olarak ön plana çıkan Emlak Konut, 20 gün içerisinde arz ettiği 3 projede 6 Milyar TL’lik bir bütçe söz konusu ki bu bütçe son dönemlerin en büyük konut projesi bütçelerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor diyebiliriz.

Yeni Projeler Yolda

Başkent Emlak Konutları projesi ile birlikte son dönemlerin en ciddi anlamda adından söz ettiren projelerinden birisinin de üstlenici firması olarak dikkat çeken Emlak Konut, bu projede TOKİ ile birlikte ortak bir yapım içerisinde. Proje 2018 yılında tamamlanacak ve reklamları ile birlikte daha şimdiden herkesi kendisine hayran bırakan projelerden birisi oldu.

6 Milyar TL gibi bir proje bütçesi ile hareket eden ve daha bu projelerin üstüne yenilerini ekleme amacı içerisinde olan Emlak Konut, Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olabilmek için uluslararası girişimlerine de aktif bir şekilde başladı. Yakın bir zaman dilimi içerisinde daha yeni seçenekler sunulacak.

(14)

Bir Cevap Yazın