Fikirtepe RENOVIA İSTANBUL

Fikirtepe Konut Projeleri, Lux Konut Projeleri


Renovia İstanbul Toplamda 180.691 metrekare inşaat alanı, 1071 konut ve 29 ticari alan ile Renovia İstanbul,  1+1, 2+1,3+1, 4+1 veya Loft seçenekleriyle, eşsiz lokasyonuyla, modern mimari yapısıyla, Marmara Denizi, Adalar, Tarihi Yarımada, muhteşem İstanbul manzarası ve İstanbul’un her noktasına olan ayrıcalıklı kolay ulaşım olanakları ile sizi zirveye davet ediyor.

Kadıköy’de yaşamanın en güzel taraflarından biri olan deniz manzarası da projede ev sahibi olanlara bütün bu ayrıcalıkların yanında keyifli bir panorama sunuyor.

3 etaptan oluşan projenin ilk etabı, 29 bin 600 metrekare alana sahip Renovia İstanbul, 173 bin 600 metrekare inşaat alanında 1.100 konut ve 4.400 metrekarelik ticari alandan oluşuyor.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri, 56 metrekare ile 210 metrekare arasında seçeneklerle sunuluyor.

Renovia İstanbul fiyatları 365.000 dolar ile 1.527.000 dolara aralığında değişiyor. Konut alıcı ve yatırımcılarına Renovia İstanbul’da çeşitli ödeme planıve seçenekleri de sunuluyor.

Proje Tipi : Konut ve Ticari

Arsa Alanı : 112.750 m2

İnşaat Alanı : 817.470 m2

Vartaş İnşaat Hakkında:

2003 yılında gayrimenkul sektörüne giriş yapan Vartaş, bugüne kadar Sarissa Konutları, Güven Konakları, Nezih Konakları, Nezih Towers gibi pek çok özgün projeye imza atmıştır. Nisan 2011’de grup şirketleri tek bir çatı altında toplanmasıyla Vartaş Grup sektörün önemli bir aktörü haline gelmiştir.
 
İnşaat sektörünün ruhuna uygun olarak “ekmeğini taştan çıkarmak” tabirini ismine taşıyan Vartaş, bugün Kadıköy Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 3 adada 3000 konut ve 2 adada ticari alanlar ile bölgenin en büyük projesini üstlenmiştir.
 
Öncelikle İstanbul’da ve bunu takiben Türkiye’nin farklı illerinde nitelikli, bölgesine değer katan ve doğaya saygılı projeler inşa etme hedefiyle yola çıkan Vartaş, önümüzdeki beş yıl içerisinde, inşaat firmaları arasında ilk 10’da yer almayı hedeflemektedir.  2013 yılında Alman Stern Immobilien AG ile %50 ortaklığa imza atmıştır.
 
Stern Immobilien AG sektörel karlılığın yüksek olduğu dinamik ve stratejik lokasyonlarda konut ve ofis projelerinde yatırımlarını yoğunlaştırmış olan bir Alman gayrimenkul yatırım şirketidir. Almanya’da 2010 yılında borsaya açılmış olan Stern Immobilien AG, tecrübeli yönetici kadrosu ile kurulduğu günden bu yana yaklaşık 1 milyar Euro’luk gayrimenkul hacmini başarıyla yönetmiştir. 2011 yılından bu yana Türkiye gayrimenkul pazarında da çalışmalarını sürdürmektedir.
 
Vartaş, bu ortaklık neticesinde hem firmanın finansal gücünü ve pazar değerini yükseltmiş, hem de kazandığı global kimlik ile gücüne güç katmıştır.

Fikirtepe Renovia İstanbul Resim Galerisi:

Fikirtepe Renovia İstanbul Video ile Tanıtım:

Fikirtepe Renovia İstanbul Nerede, Harita ile Adres Tarifi:

(94)

Bir Cevap Yazın