Lens İstanbul Kurtköy

Kurtköy Konut Projeleri


Anadolu’dan Gelen Huzur Lensistanbul’da Sizlerle Buluşuyor.

İstanbul Anadolu Yakasının en seçkin yaşam merkezi olan Kurtköy’de Aydın oğlu Grup ve Ortadoğu Grup ve Renium ortaklığı ile gerçekleştirilen İnşaat alanına yeni bir yüz getiren Lens yapının üstelendiği proje ile İstanbullulara merhaba demiş durumda. İnşaat alanında güçlerini birleştiren iki köklü ve güvenilir markanın eseri olan Lensistanbul projesi tam 1200 konut olmak üzere 85 özel dükkân ile yaşama katılmış bir değer olmayı hedefliyor.

2018 ortasında teslimatları yapılacak olan bu değerli yaşam alanını kaçırmak istemiyorsanız elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. Zira Lensistanbul sosyal olanakları ile de büyük beğeni topluyor. Eve döndüğünüzde otopark sorununa da çözüm sunan Lensistanbul projesi kapalı otoparkı ile de sizlere ayrıcalık tanıyor.

İstanbul’un en işlek bulvarlarından olan Osmanlı bulvarında yer alan Lensistanbul size evinizden ayrılmadan bütün sosyal olanakları sunmayı hedeflemiş durumda ve bunun için her türlü faaliyet düşünülmüş. Fitness salonunda sağlıklı yaşama merhaba diyebileceğiniz saunada ter atıp yürüyüş alanlarında müzik eşliğinde huzurlu anlar geçirebileceğiniz projeye ayrıca kapalı yüzme havuzu yanı sıra açık yüzme havuzu da eklenerek yaz kış her mevsim yüzmenin verdiği ferahlığı hissetmeniz amaçlanmış durumda. Tenis kortu Basketbol ayrıca voleybol sahaları ile de çocuklarınızın istediği sporu yapmalarına olanak tanınmış. Lensistanbul Bisiklet severleri de unutmayarak hazırlamış olduğu bisiklet yolu ile sağlıklı bir yaşamın anahtarını sizlere teslim etmek istiyor.

24 Saat açık ve kapalı alanlarda güvenlik kameraları ve site güvenliği ile aileniz ve sizin için huzur dolu İstanbul Lensistanbul projesinde hayat bulmuş durumda.

Proje ön talep aşamasında!

(256)

Bir Cevap Yazın