Marka 333 İzmir

İzmir Konut Projeleri


Çağdaş Kentin Çağdaş Yaşam Alanı Marka 333’de Eviniz Sizi Bekliyor.

İzmir’de olmak ve İzmirli olmak için yapmanız atmanız gereken ilk adım her yanı tarih doğa turizm olan şehrin en güzel bölgelerinden Çiğlide gerçekleştirilen Marka 333’den evinizi almak olmalı. Zira Marka 333 Projesi hayat standartlarınızı yükseltmek için yola çıkmış arkasında uzun bir çalışmayı barındıran her santimi özenle tasarlanmış bir konut projesi olarak hayatınızı değiştirmeyi amaçlıyor.

Özderek İnşaat güvencesi ile hazırlanan Marka 333 evleri tasarım olarak 3 blok halinde hazırlanmış 1+1 ve 2+1 evlerin yer aldığı bloklarda dairler 39 metre kare ve 85 metre kare olarak hazırlanmış durumda Eylül 2016’da teslim edilecek proje size çok gelişmiş olanaklar da sunacak.

İçerisinde Açık yüzme havuzu ve çocuklar için özel yüzme havuzu yanı sıra fitness salonu spor salonu yürüyüş alanları da evinizden uzaklaşmadan sağlıklı yaşam için kullanımınıza sunulacaklardan. Projede resepsiyon ve Consiegre olanakları da düşünülerken oda temizliği ve kuru temizleme ayrıca çamaşırhane olanağı da sağlanmış durumda. Size sunulan bu olanaklar sayesinde sevdiklerinizle daha fazla vakit geçireceksiniz.

Eğlence evinizin yanı başında anlayışı ile bilardo salonu ve masa tenisi gibi ayrıcalıklarda düşünülmüş ve evinize döndüğünüzde aracınız için park yeri aramanızın son bulması için kapalı ve açık otopark ayrıcalığı hazırlanmış. Satışlar için hala sürpriz fırsatların devam ettiği projede ev sahibi olmak için hala vaktiniz var. Kapalı ve açık alanların 24 saat güvenlik kamerası ile kontrol altında olduğu bu Marka 333’de size düşen sadece hayatın tadını çıkarmak olacak.

Marka 333 Proje Özellikleri ve Fiyat:

İzmir Çiğli’de Size Kazançlı Yatırım Fırsatlarını Sunan Yeni Bir Konut Projesi Hayata Geçiyor.  166.000 TL‘den başlayan fiyatlar ve 0,99′dan başlayan faiz oranlarıyla sunulmaktadır.

Merkezi Konum ve Gelişen Bölge, Hastanelere, Katip Çelebi Üniversitesi’ne, Metroya Yakın Satılık Lüks Daireler

Fiyat Avantajı ile Karlı Yatırım Fırsatı, Henüz Başlangıç Aşamasındaki Proje’de Erken Yatırım Fırsatları
Kalite ve Tasarım, Özdeker İnşaat Güvencesi ile Kaliteli Malzeme ve Benzersiz Tasarımı

Marka 333 Resim Galerisi:

 

 

Marka 333 İzmir Video ile Tanıtım:

 

Marka 333 İzmir Nerede, Adres Tarifi ve Harita İle Ulaşım:

(32)

Bir Cevap Yazın