MetroMall Konut Projesi

Ankara Konut Projeleri, Konut Projeleri


Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte MetroMall konut projesi ile alakalı olarak bir inceleme üzerinde duracak ve proje ile alakalı olarak tüm merak edilenleri sizlere sunarak fikir sahibi olmanızı sağlayacağız. Ankara yepyeni ve çok modern bir projeye ev sahipliği yapmanın ayrıcalığını en ufak sorun olmaksızın yaşamaya başlıyor.

Eryaman bölgesinde tüm konseptleri içerisinde barındıran projelerden birisi olarak dikkatleri çeken MetroMall, Söğüt İnşaat organizasyonu olarak Eryaman’ın en büyük konut projesi olacağı gibi tüm konseptleri maksimum özveri ile içerisinde taşıyan günümüzün en geniş kapsamlı ve en modern konut projelerinden birisi olarak da ayrıca dikkatleri çekecek diyebilme şansına sahibiz.

Ankara konut projeleri içerisinde son dönemlerin en çok konuşulan ve en çok yatırım alan projelerinden birisi olan MetroMall, içerisinde konut ve sosyal alanlar olduğu gibi AVM ve ofis olanaklarını da çok ciddi bir şekilde sunarak yatırımcılar için yepyeni bir dünya olacak şekilde dizayn edildi ki bu da projeyi kısa bir zaman dilimi içerisinde öne çıkardı.

Proje Detayları

  • Proje İsmi: MetroMall
  • Arsa Sahibi: Söğüt İnşaat
  • Yatırımcı: Söğüt İnşaat
  • Teslim Tarihi: 2018’in ilk çeyreği
  • Toplam Konut Alanı: 154.469 m2
  • Toplam AVM Alan: 218.709 m2

MetroMall Fiyat Listesi

Fiyat listesi için firma ile internet sitesi üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. TIKLAYIN.

MetroMall Resim Galerisi

MetroMall Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=CCh4eoS3uGE

(94)

Bir Cevap Yazın