Nurol Park Basın Ekspress

İstanbul Konut Projeleri, Lux Konut Projeleri


Nurol Park Basın Ekspres

İstanbul’da birçok önemli projesi ile tanınan Nurol GYO’nun yeni projesi olan Nurol Park Projesi, basın ekspres yolu üzerinde ve Atatürk Hava Limanına 7,5 kilometre uzaklıkta yükselmektedir. Nurol park en yakın metro durağına ise sadece 230 m mesafede bulunmaktadır. İstanbul’un önemli iş yerlerine de oldukça yakın bulunan Nurol Park E-5 ve TEM Otoyollarının arasında yer alan stratejik konumu ile de İstanbul’un zor trafiğinde birçok alternatifi sunmaktadır.

Nurol Park 21. Yüzyıl yaşam tarzını ve metropol ihtiyaçlarını karşılayan karma bir proje olarak konut sahibi olmak isteyenlerin karşısına çıkmaktadır. Nurol Park, İstanbul’un önemli bir değeri olan Güneşlide bir yaşam vadisi olarak tasarlanmıştır. Özlenen, samimi mahalle yaşantısının tekrar hayata geçirilmesi düşüncesi ile tasarlanan Nurol Park, konut sahiplerinin sosyalleşmesini sağlayacak bir proje ile kişilerin sosyalleşme ihtiyaçlarını da düşünerek yola çıkmıştır. Kişilerin alışveriş ihtiyaçlarını da düşünen bu proje, kapalı AVM’lerden uzak, sokaklarında alışveriş mağazalarının bulunacağı, açık havada alışveriş imkânı tanımaktadır. Şehirleşme ile birlikte kişilerin en büyük özlemi olan yeşil alan ihtiyacını ise oldukça büyük bir alana yayarak 43.200 m2 bir peyzaj alanı sunmaktadır.

Nurol Park Basın Ekspres Proje Özellikleri

Nurol Park Projesi kapsamında,  2+1, 3+1, 4+1 şeklinde alçak katlı 84 adet loft daire, daha küçük m2’lere sahip 844 adet tower daire ve 544 adet rezidance daire seçenekleri ile her ihtiyaca karşı çözüm sunulmaktadır.  Ayrıca Nurol Park Projesi kapsamında sadece konutlar değil ofisler de konutlarda olduğu gibi büyük bir özenle tasarlanmış bulunmaktadır. Bu kapsamda projede, teknoloji ile bütünleştirilmiş 19.000 m2’lik ofis alanı bulunmaktadır.

Nurol GYO Hakkında:

Nurol GYO, “hayata yatırım” sloganıyla 1997 senesinde kurulmuştur. Nurol GYO nitelikli ve tecrübeli kadrosu ile arazi geliştirme, proje tasarımı, pazarlama ve satış alanlarında hizmet vermektedir. Nurol GYO’nun devam eden üç büyük projesi bulunmaktadır: Nurol Tower, Nurol Life ve Nurol Park.

21. yüzyılın yaşam tarzını ve metropol ihtiyaçlarını doğru okuyarak kârlı gayrimenkul projeleri üretmeye devam eden Nurol GYO’nun Çağlayan’da yükselen Nurol Tower projesi, şehrin ortasında, “EvOfisEv” konseptiyle yoğun iş temposunda çalışanların, ister ev ister ofis isterlerse de ev-ofis olarak kullanabileceği bir proje olarak öne çıkıyor. Son dönemlerde yıldızı parlayan yaşam merkezlerinden Seyrantepe’de hayata geçirilen Nurol Life Aslantepe projesi ise, Türk Telekom Arena Stadı’nın hemen yanı başında, 9.525 m²’lik arazi üzerinde 502 konut, 50 ofisle hayat bulan lüks bir rezidans yaşamı sunuyor. Güneşli’de eski Hürriyet binasının olduğu 151.000 m²’lik arazi üzerinde yer alan Nurol Park metropol yaşamının gerektirdiği tüm ihtiyaçlara cevap veriyor.

Nurol Park Basın Ekspres Resim Galerisi

Nurol Park Basın Ekspres Video ile Tanıtım

Nurol Park Basın Ekspres Nerede, Harita ile Ulaşım

(27)

Bir Cevap Yazın