Piyalepaşa İstanbul Konut Projesi

İstanbul Konut Projeleri, Konut Projeleri


Bugün ki haberimizde siz değerli okuyucularımız ile birlikte Piyalepaşa İstanbul konut projesi ile alakalı olarak bilgiler paylaşacak ve fikir edinmenize yardımcı olacağız. Kısa bir zaman dilimi içerisinde sektörün en çok fark yaratan ve 2017 yılına dair ödülleri de silip süpüren bu proje, İstanbul için yepyeni ve tarihi gelişmelere götüren ayrı bir soluk durumunda.

İstanbul konut projeleri içerisinde son dönemde adından en sık şekilde söz ettiren projelerden birisinden bahsediyoruz. Beyoğlu’nun en iyi noktalarından birisinde 82 dönüm arazi üzerine konumlandırılan proje içerisinde lüks daireler, sosyal alanlar ve ticari merkezler ile birlikte tamamen size ait yeni bir yaşam alanı en ince ayrıntısı ile inşa edilmektedir.

Osmanlı döneminden bildiğimiz bir terim olarak dikkat çeken Piyalepaşa, adını yaratıcı şirketleri Piyalepaşa Gayrimenkul’den almaktadır ki bu fark yaratmıştır. Konumu itibari ile de günümüzün en popüler ve en kaliteli yatırımlarından birisi olarak kendisini gösteren proje ile alakalı olarak elimize geçen bilgileri biraz daha yakından inceleme yoluna gidelim.

Proje Detayları

  • Proje İsmi: Piyalepaşa İstanbul
  • Arsa Sahibi: Piyalepaşa Gayrimenkul
  • Yatırımcı: Piyalepaşa Gayrimenkul
  • Teslim Tarihi: 2018’in ilkçeyreği
  • Arsa: 82.000 m2
  • Konut Tipleri: 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1
  • Beyoğlu İstiklal Caddesi, Karaköy, Kabataş, Nişantaşı ve Beşiktaş gibi şehrin merkezi noktalarına sadece birkaç dakika içinde ulaşım imkanı sunuyor.

Piyalepaşa İstanbul Fiyat Listesi

Fiyat listesini projenin resmi internet sitesinden incelemek için TIKLAYIN.

Piyalepaşa İstanbul Resim Galerisi

Piyalepaşa İstanbul Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=EU_gMBq7QHs

(51)

Bir Cevap Yazın