Sinpaş Palas

İstanbul Konut Projeleri, Lux Konut Projeleri, Yeni Konut Projeleri


Finans merkezi hem hacmi hem de çevresinde yarattığı etki ile İstanbul’un çehresini değiştirecek gibi gözüküyor, Finans Merkezine en yakın komşu proje: Sinpaş Palas

 


PALAS KONSEPT

Sinpaş Palas, az katlı yaşamı, yüksek duvarlarla çevrelenmiş site anlayışı terk edilerek tasarlanmış ince zevkli modern mimarisi ve sokak planlamasıyla; uzmanları tarafından müşteri memnuniyetine ve konforuna öncelik verilerek tercih edilen seçkin standart iç dekorasyon uygulamalarıyla ve konsept peyzaj uygulaması ile çalışanların ve şehir hayatından keyif alanların yeni adresi olacak.

“Şehirli” yaşam dokunuşlarının, Tuğla ve Metal görünümlü Dış Cepheli evlerden Arnavut kaldırımlı sokaklara, alışveriş caddesinden, fonksiyonel iç avlulara, Şehir parkından, dört mevsim renk değiştiren bahçelere, yürüyüş ve bisiklet parkurlarına kadar her alanda hissedildiği Sinpaş Palas’ta, kendinizi güvende hissedeceğiniz  huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor.

LOKASYON

Şehrin merkezinde yepyeni bir semt…

Anadolu yakasında Ataşehir ve Ümraniye’nin İstanbul Finans Merkez’nin yanı başında, kendine özgü stiliyle yepyeni bir şehir yaşamı başlıyor.
Yaklaşık 250 bin m2 alana yayılan, 10 binlerce kişi için yaşam alanı olacak Sinpaş Palas Finans Şehir, tüm ayrıcalıkları ve yatırım fırsatlarıyla sizi bekliyor.

İNŞAAT BAŞLADI

Sinpaş Yapı’nın 2016’da satışa sunduğu ilk projesi Sinpaş Palas, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanı başında yükseliyor. İnşaatın başladığı ve doğal mimarisiyle dikkat çeken proje, merkezi konumu ve sunacağı ayrıcalıklarla İstanbul’u yepyeni bir şehir yaşamıyla tanıştıracak. Anadolu yakasında Ataşehir ve Ümraniye’nin kesiştiği noktada yükselen İstanbul Finans Merkezi, İstanbul’u dünyada ilk 25 küresel finans merkezi arasına sokacak. İstanbul Finans Merkezi’nin yanı başında yatırım değeri her geçen gün yükselen Çakmak Mahallesi’nde yer alan Sinpaş Palas “şehirli” konseptinde tasarladığı yaşam alanlarıyla iş dünyasının profesyonelleri ve şehir hayatından keyif alanların tercihi olacak.

Sinpaş Palas Nerede, Adres Tarifi:

(115)

Bir Cevap Yazın