Sivas’ta Dar Gelirli Vatandaşlar için 400 Konut

Konut Projeleri


Sivas halkına mükemmel bir proje geliyor. Özbelsan inşaat konutları ile bilrikte kısa bir zaman dilimi içerisinde dar gelirli vatandaşların tamamını konut sahibi yapmak adına Sivas Büyükşehir Belediyesi ile birlikte ortak bir çalışma için yakın zaman dilimi içerisinde kuralar çekilecek ve dar gelirli vatandaşlar ev sahibi olabilecekler.

Sivas halkına belediyenin de çalışmalarının ardından 400 konutluk bir proje için anlaşan Özbelsan, insanları kira öder gibi en ufak bir şekilde zorlamadan ev sahibi yapıyor ve bu anlamda ciddi şekilde fark yaratıyor diyebiliriz. Proje kapsamında kısa bir zaman dilimi içerisinde kuralar çekilecek ve ev sahipleri ödemelerini yavaş yavaş yapmaya başlayacaklar.

KURA ÇEKİMİ SÜRECİ YAKINDA BAŞLIYOR

400 dairelik bu proje için başvuruların alınma süreci tamamlandı ve çok ciddi bir talebin olduğu biliniyor. Sivas şehrinde özellikle dar gelirli vatandaşlara ithafen yapılan bu projenin modern konsepti ile de ayrıca dikkat çekmesi insanlar için yeni bir cazibe merkezinde yaşama imkanını da beraberinde getiriyor demek sanıyorum ki yanlış olmaz.

Sivas konut projeleri ile birlikte yenilenmeye ve sürekli daha ileriye gitmeye devam ediyor. Hal böyle olunca insanların zaman içerisinde yeni projeleri sitemizden takip etmelerine olanak sağlamak istediğimizden dolayı daha geniş kapsamlı bir şekilde bilgileri sizlere iletme yoluna gittik de diyebiliriz. Yakın zaman dilimi içerisinde daha farklı haberler sitemizde olacak.

(14)

Bir Cevap Yazın