Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule Daire Satışları Başladı

Konut Projeleri


Türkiye’nin önde gelen firmalarından birisi olarak dikkatleri üzerine çeken Sur Yapı, yeni projelerini bitirebilmek ve daha yenilerine adım atabilmek için sürekli çok daha hızlı hareket etmeye ve insanlara yeni seçenekler sunmaya devam ediyor. Merak ile beklenen projenin daire satışları çok büyük avantajlar ile birlikte resmen satışa çıkarıldı.

Bahçeyaka Ispartakule konut projesi ile birlikte kısa zaman içerisinde çok ciddi anlamda ilgi gören Sur Yapı, projenin beklenenden çok daha hızlı ilerlemesi ile birlikte satış sürecini daha fazla öne çekmeyi başardı. Ispartakule projelerinin devamı olan bu konut projesinde insanlara satışa yönelik olarak sunulan imkanların önemi de çok daha ciddi şekilde ön plana çıkıyor.

60 AYA VARAN VADE FARKSIZ ÖDEME SEÇENEKLERİ

Avantajlı fiyatlar ile birlikte kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm daire satışlarını aktif bir şekilde bitirme amacı içerisinde olan Sur Yapı, kısa bir zaman dilimi içerisinde ödeme rahatlığı sağlıyor. 60 aya varan vade farksız ödeme seçenekleri ile birlikte artık yeni yaşam alanlarında herkesin muazzam bir dairesi olacak.

1 haftada 1200 adet talep gelmesi aslında şirketin de beklemediği bir gelişme olarak ön plana çıkıyor. Yeşil alanları ile ve ticari merkezleri ile de birlikte fark yaratacak olan bu projenin satışlarının beklenenden çok daha kısa bir zaman dilimi içerisinde noktalanması beklenen gelişmeler arasında.

(7)

Bir Cevap Yazın