TOKİ 2016 Konut Üretim Verileri

Emlak Haberleri


Türkiye’nin yükselen değerlerinden birisi olan TOKİ, 2016 senesi içerisinde aktif bir dönem geçirdi ve geçmişten günümüze en çok üretim ve projelendirme yaptığı senelerden birisini geçirerek bu anlamda fark yarattı. Türkiye’de özellikle konut kavramanın hızlı bir şekilde yaygınlaşmasında ki en önemli yapılanmalardan birisi olarak da dikkatleri çektiler.

Kentsel dönüşüm dediğimiz zaman aklımıza gelen ilk markalardan birisi olarak dikkatleri çekmeyi başaran TOKİ, 2016 yılında Türkiye’nin birçok farklı noktasında projeler geliştirerek bu anlamda beklentileri tam anlamı ile karşıladı demek de yanlış olmaz sanırım. 2016 yılı verileri ise şirketin ne kadar aktif bir şekilde çalıştığının en önemli kanıtlarından birisi olacak.

2016 Yılında Tam 64 Bin Konut Üretti

2016 yılı verileri incelendiği zaman TOKİ firmasının tamı tamına 64 bin konut üretimi yaparak kentsel dönüşüme en büyük katkılardan birisi sağladığını net olarak görüyoruz. Kentsel dönüşüm konusunda devletin de katkısını alarak ilerleme yoluna giden TOKİ, 2016 yılının Emlak Konut GYO ile birlikte en aktif yapılanmalarından birisi olarak da dikkatleri çekti.

TOKİ 2017 projeleri konusunda da aktif bir şekilde çalışmalarını yürütme yoluna gidiyor. Projeler ile alakalı olarak henüz net bilgiler bizlere sunulmadığından dolayı kısa bir zaman dilimi içerisinde sitemizde yeni haberleri de siz değerli okuyucularımıza sunmaya devam edeceğiz.

(47)

Bir Cevap Yazın