Triyanda Masal İzmir

İzmir Konut Projeleri, Lux Konut Projeleri


Triyanda Masal proje özelliklerinden bahsetmek gerekirse, 30.000 metrekare üzerinde 16 blok, 317 konuttan oluşuyor. Farklı beklentilere eksiksiz cevap verebilmek için, 2+1, 3+1 ve bahçeli daire seçenekleri mevcut.

Triyanda Masal Proje Özellikleri:

  • Triyanda Masal Evleri, su ve doğa üzerine kurulu İzmir’in ilk projesi. 450 metrekare açık havuz alanı, blokların önünden geçen su bantları ile yaz kış günün her saati suyun dinlendiren sesi ile huzur bulacaksınız.
  • Toplam alanın % 77 si özel peyzajla düzenlenmiş yeşil alana ayrılan Triyanda Masal bundan sonraki yaşamınızı mutlulukla tasarlayabileceğiniz bir yaşam vadediyor
  • Triyanda Masal Evleri 30 bin metrekarelik yemyeşil bir araziye yayılan ferah dairelerden ibaret değil. Sosyal alanlarıyla, spor alanlarıyla, tenis kortu, basketbol sahası, kafesi, marketi hatta açık hava sineması ile başı başına yeni bir yaşam.
  • Triyanda Masal Evleri, hem site girişlerinde kontrol noktaları, hem de güvenlik noktası kameraları ile 7/24 güvenli. Diğer bir imkan da; her dairede bulunan intercom sayesinde, güvenlik noktası ile bağlantı kurarak evinize gelen misafirden haber alma özelliği.

EGESEL İnşaat Kimdir:

1995 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız, konut, mesken ve taşınmaz mülkler konusunda başarılı pek çok projenin sahibidir. EGESEL İNŞAAT, ele aldığı tüm projelerde arazi seçiminden zemin sağlamlaştırmaya, çevreye ve yönetmeliklere uygun projelendirmeden yaşam alanlarına değer katan en küçük ayrıntılara kadar tüm süreci titizlikle yönetir ve satışı gerçekleştirir. Sağlam alt yapısı ve ekonomik gücünü, zengin teknik kadroyla bütünleştiren EGESEL İNŞAAT, inşaat mühendisi, mimar ve içmimarların tüm bilgilerini büyük bir uyumla birleştirdiği mükemmel projelere imza atar. Bünyesinde içmimar bulunan ender firmalardan biri olan EGESEL İNŞAAT’a hedeflenen ilk nokta “minimum hata”dır. Ve bu hedef verimliliği arttırır.Şirketimiz prensiplerinden ödün vermeden ilkelerine bağlılığı, üstün kalite anlayışı ve üzerinde önemle durduğu güvenilirliği ile İzmir’de pek çok kişiyi konut sahibi yapmıştır. EGESEL İNŞAAT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini tespit ederek, onlara değer katacak yaşam alanları yaratmak, satış ve satış sonrasında tüketici haklarını koruyarak müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, kolay erişilebilir ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktadır. Son 10 yıldır Gaziemir ilçesinde 800’den fazla konut ve işyeri inşa eden ve halen başta Bayraklı’da gerçekleştirilmek için yola çıkılan büyük proje olmak üzere yeni inşaatlara da giren EGESEL İNŞAAT, tecrübe ve birikimleriyle her boyutta ve her türlü inşaat işini yapabilme yetenek ve potansiyeline sahiptir.

Triyanda Masal İzmir Resim Galerisi:

 

Triyanda Masal İzmir Video ile Tanıtım:

 

Triyanda Masal İzmir Nerede, Harita ile Ulaşım:

(55)

Bir Cevap Yazın