Tual Adalar Konut Projesi

İstanbul Konut Projeleri, Kartal Konut Projeleri, Konut Projeleri


Emlak Konut GYO projelerinden birisi olarak hali hazırda yapımı devam eden Tual Adalar konut projesi, kısa bir zaman dilimi içerisinde İstanbul’un yenilenen yüzü ile dikkat çeken Kartal’da tüm hızı ile yükselmeye devam ediyor. Türkiye’de kentsel dönüşüm kapsamında yaşanan yenilikler ve değişimler beraberinde gerçek anlamda farklı duruları getirdi.

Kartal konut projeleri içerisinde modern mimarisi ve geniş yeşil alan imkanları ile birlikte insanların birbirleri olan etkileşimi ve doğa ile yakınlığını sağlayacak olan bu projenin kısa zaman içerisinde satışlarının yüksek düzeylere ulaşması da ayrıca dikkat çekici bir seçenek oldu diyebiliriz. Proje her anlamda emsallerinden çok daha fazla ilgi görüyor diyebiliriz sanırım.

Tual Adalar, ismi ile olduğu kadar konumu itibari ile de insanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Emlak Konut GYO, projeyi maksimum özveri ile hazırladığı gibi Kartal bölgesinin yeniliğe açık yüzünün diğer firmalara da gösterilmesinin en etkileyici yönlerinden birisi olduğunu net olarak savunuyor. Şimdi projeye biraz daha yakından bakalım ve fikir edinelim.

Tual Adalar Proje Özellikleri

  • Proje İsmi: Tual Adalar
  • Yatırımcı: Dağ İnşaat ve Mühendislik, Emlak Konut GYO
  • Teslim Tarihi: 2017’in son çeyreği
  • Ulaşım Kolaylıkları: Sabiha Gökçen Havalimanı 9 dk. Kartal Metrosu 3 dk. Kartal İskelesi 6 dk. Tem Otoyolu 12 dk. E-5 3 dk.

Tual Adalar Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

5619777

Tual Adalar Konut Projesi Resim Galerisi

Tual Adalar Konut Projesi Tanıtım Videosu

https://www.youtube.com/watch?v=Obwqzh3MP_A

(48)

Bir Cevap Yazın