Tual Bahçekent projesinin yüzde 30’u satıldı

Emlak Haberleri


Değerli bölgelere yaptığı yatırımlarla tanınan, Türkiye’nin ikinci en büyük inşaat şirketi Dağ Mühendislik’in yapımı devam eden projesi Tual Bahçekent’in yüzde 30’u lansman sonrası satıldı. Konum olarak şehir parkının hemen yanında olan Tual Bahçekent’te daireler 40 ay vade farksız ödeme seçeneği ile ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor.

 

Emlak Konut GYO güvencesiyle, Dağ Mühendislik’in Başakşehir Bahçekent’te inşa ettiği Tual Bahçekent  projesinde, toplam 20 blokta 1739 konut bulunuyor. Lansman sonrası yüzde 30’u satılan proje, ev almayı düşünenlere  ister yüzde 3 peşinat, ister 40 ay vade farksiz ödeme kolaylıkları sunuyor.

 

Konum itibari ile Tem bağlantı noktasına yakınlığı ve yeni yapılacak Kuzey Marmara otoyol bağlantısının merkezi konumunda bulunan Tual Bahçekent Projesi, hemen yanıbaşında bulunan 160.000 metrekarelik şehir parkına komşuluğu ile kent hayatını doğa ile birleştiriyor.

 

İster yüzde 3 peşinat, ister  40 ay vade…

2018 yılı sonunda teslim edilmesi planlananTual Bahçekent projesinde daireler 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 olarak tasarlandı. İçinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, buhar banyosu ve güvenli yürüyüş parkurları yer alan projenin 70.000 metrekaresi yeşil alanlara ayrıldı. Tual Bahçekent’te ev almak isteyenler için daire fiyatları KDV dahil 230 bin TL’den başlıyor. Yatırım merkezi olarak hızla gelişen Başakşehir’de  yükselen projenin; bir senenin sonunda yatırımcısına maksimum kazanç getirmesi bekleniyor.

 

Dağ Mühendislik hakkında:

1992 yılından bu yana gayrimenkul geliştirme alanında önemli yatırımlara imza atan Konya merkezli Dağ Mühendislik, fark yaratan projeleri başarıyla hayata geçirdi. 2015 yılı itibariyle İstanbul’da proje üretmeye başlayan Dağ Mühendislik, Başakşehir’deki projesi Bahçekent Flora’dan sonra şimdi de ‘Tual’ markasıyla ilerleme kararı aldı. Emlak Konut GYO ile Kartal’daki ‘Tual Adalar’ ve Başakşehir’deki ‘Tual Bahçekent’ projelerini inşa eden Dağ Mühendislik, Konya’da da eş zamanlı olarak ‘Doğa Şehir’ ve ‘Floraşehir’ projelerini yürütüyor. Bugüne kadar 2 milyon metrekare inşaat ve yaklaşık 8 bin konut üretimi gerçekleştiren Dağ Mühendislik, konut projelerinin yanı sıra; AVM, okul, hastane gibi sosyal donatılarını da başarıyla tamamlamış bulunuyor.

 

 

(18)

Bir Cevap Yazın