Tuana Evleri 2. Etap İzmit / Kocaeli

Kocaeli & İzmit Konut Projeleri


Tuana Evleri Topçular’ın en özel lokasyonunda konumlanan, heyecan verici detaylarla donatılmış İzmit’in en özel projesi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Kent Konut A.Ş. ve Haldız İnşaat işbirliği ile hayata geçen 2. Etap lüks konut konseptine yeni bir soluk getiriyor. 5 Blok toplam 445 daireden oluşan 2. Etap prestij ve konforu birarada arayanlar için eşi olmayan nadir bir proje. Açık – kapalı otoparkı, çocuk oyun alanları, özel güvenlik, özel peyzaj, modern cephe giydirmesi ile tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreten bir proje. Kısaca özetlemek gerekirse; “Yeni Nesil Yaşam Devam Ediyor”. Şehir merkezine oldukça yakın konumu ve prestij vaad eden lüks yapısıyla Tuana Evleri 2. Etap bir konut projesinden çok daha fazlasını sunuyor. Tuana Evleri 2. Etap; şehir merkezinin sunduğu tüm olanaklardan faydalanırken, aynı zamanda şehrin kalabalığından uzakta bir yaşam hayal edenler için planlandı. Ulaşım yollarına, alışveriş merkezlerine, mesire alanlarına, eğitim kurumlarına olan yakınlığı ve özellikle Kocaeli Üniversitesi’ne sadece 8 dakikalık mesafesi ile Tuana Evleri 2. Etap tam olarak düşlediğiniz konuma yerleşmiş durumda. Birinci sınıf malzemesi, işçilik kalitesi ve lüks konut konsepti ile inşa edilen Tuana Evleri 2. Etap; ses izolasyonu, ısı yalıtımı, ankastre mutfak, uydu sitemi, güvenlik, açık ve kapalı otoparkları ile beklentilerinize yanıt veriyor. Tuana Evleri 2. Etap, parkesinden seramiğine, doğramasından evyesine kadar her detay sizler için titiz bir çalışmanın neticesinde belirlendi. Günün karmaşasından uzaklaşacağınız, hayatınıza kaldığınız yerden daha enerjik devam edeceğiniz Tuana Evleri ile huzur dolu bir ev ve mutlu bir aile yaşamı sizleri bekliyor.

  • Kent Konut İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.
  • İzmit / Kocaeli
  • 122.843 m2
  • 34.416 m2
  • SözleşmeBaşlamaBitiş

Haldız İnşaat Hakkında:

Haldız İnşaat 1979 yılında Sakarya’da, seksenli yıllarının sonlara doğru Kocaeli’nde ve bugün Türkiye’nin çeşitli noktalarında inşaat faaliyetleri yürütmektedir. Haldız Grup çatısı altında inşaat otomotiv enerji medya ve sigorta sektöründe de faaliyet gösteren şirketimiz, güçlü finans yapısı ve kalite anlayışı ile hedeflerini sürekli büyütmekte ve geliştirmektedir.

Bugün itibariyle ISO9001 kalite, ISO14001 çevre, OHSAS18001 iş sağlığı ve güvenliği ve bilahare şirket kültürüne katacağı tüm diğer standartları yönetim ve üretim faaliyetlerinin merkezine koyan şirketimiz bu yönü ilede farklı bir vizyon ve anlayışa sahiptir.

Haldız inşaat, gelişen teknolojiyi sürekli özümseyen, AR-GE faaliyetlerini destekleyen, entegre kalite yönetim sistemine sahip, insan kaynakları politikalarını kurum ve insani değerler çerçevesinde profesyonelce ele alarak yürüten, sahip olduğu inşaat yapı kültürünü uzun yılların kattığı tecrübe ile birleştirerek sektördeki konumunu sürekli olarak güncellemekte, geliştirmekte ve büyütmektedir.

İzmit Tuana Evleri 2. Etap Resim Galerisi:

İzmit Tuana Evleri 2. Etap Nerede, Harita ile Adres Tarifi:

(102)

Bir Cevap Yazın