Türkiye’nin En Beğenilen Konut Şirketi NEF Oldu

Emlak Haberleri


Türkiye’de kentsel dönüşüm kapsamında son zamanlarda çok ciddi bir konutlaşma atağı ortaya çıktı ve bu atak, şirketlerin birbirleri ile olan rekabetleri açısından da olmazsa olmazlardan birisi oldu diyebiliriz. Zaman içerisinde sektör içerisinde bazı şirketlerin çok ciddi bir şekilde ön plana çıktığını da net olarak söyleyebiliriz.

NEF, kısa süre içerisinde sektörün en bilinen markalarından birisi oldu. Bu senenin başında Galatasaray futbol takımının resmi forma sponsoru olan ve bu anlamda çok ciddi şekilde tanınan Nef, konut projeleri kapsamında da son derece modern ve kapsamlı çalışmalar yürüterek Dumankaya’nın tahtını ele geçirdi ve bu anlamda sektörel bazda en ciddi hızla büyüyen firmalar arasında yer aldı.

Ankette En Beğenilen Şirket NEF Seçildi

Türkiye’nin önde gelen anket firmalarından birisi, birçok farklı anlamda en beğenilen şirketleri belirleme yoluna gitti. Yüzbinlerce katılım olduğu ankette KONUT / İNŞAAT kategorisinde en beğenilen şirket ise NEF oldu. Türkiye’nin en hızlı büyüyen firmalarından birisi olan Nef, bu gelişme ile de ciddi anlamda fark yarattığını kanıtladı.

Nef konut projeleri hali hazırda İstanbul ve çehresini ciddi anlamda görselleştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyor. Her geçen gün farklı noktalarda faaliyet göstermeye devam eden Nef, yeni projeleri ile birlikte konut sektöründeki yatırımlarını her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde katlamaya devam ediyor.

(11)

Bir Cevap Yazın