Vogue Kurtköy

İstanbul Konut Projeleri, Kurtköy Konut Projeleri


Kurtköy Konut Projeleri araştırdığımız bu yazımız içerisinde yeni bir projeyi sizlere tanıtmak isteriz; Vogue Kurtköy

İstanbul’da büyük bir hareket içerisinde olan konut projelerine, Pendik ilçesine bağlı, önemli bir değere sahip olan, gelişimiyle gözlerini üzerinde toplayan Kurtköy’de yeni bir konut projesi gündeme geliyor. AY-SE yapı tarafından hayata geçirilen bu proje Vogue Kurtköy olarak adlandırılmaktadır. Vouge Kurtköy konut sahibi olmak isteyenlere çok özel ödeme kampanyaları sunmaktadır. Bu bağlamda hiçbir peşinat talep etmeyen Vouge Kurtköy projesi, 130.000TL kredi olanağı, 120 ay ödeme fırsatıyla geri kalan ödemenin anahtar tesliminde yapılacağını belirtti. Avantajlı ödeme imkânları ile mükemmel bir yaşam olanağı sunan proje avantajlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

vogue-kurtkoy nerede

Proje Detayları:

6.000 m2 alana sahip bir arazi üzerinde inşa edilecek olan Vogue Kurtköy, 3 bloktan oluşan 243 dairesi ile konforlu bir yaşama olanağı taşımaktadır. 63m2 ve 66m2 arasında 1+1 daire seçeneklerinin bulunduğu bu projede 1+1 daireler oldukça geniş, iç açıcı ve konforlu dairelerden oluşmaktadır. Sosyal yaşam olanaklarını ve sağlıklı yaşamı göz ardı etmeyen Vogue Kurtköy, proje kapsamında açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna, fitness salonu gibi konut sahiplerine özel alanlar da sunmaktadır. Ayrıca Vogue Kurtköy’ün hemen yanında bulunan 3000m2’lik bir alanda yer alan, konut sahibi olanların tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri ticari alanlar da bulunmaktadır.

Vogue Kurtköy Nerede, Yol Tarifi:

Projenin konumu, Sabiha Gökçen Havaalanına 1 km mesafede, Viaport, AVM’ ye ve TEM otoyoluna 2 km mesafede bulunurken Pendik Marina’ya olan uzaklığı ise sadece 11 km’dir. Hem şehir yaşamının stres ve kalabalığından uzakta bir yaşam sunan Vogue Kurtköy hem de şehrin tüm önemli noktalarına tek vesait ile ulaşmanın ayrıcalığını sunmaktadır.

(126)

Bir Cevap Yazın